FOR JANE o.s. PROJEKTY PODPORUJÍ NÁS KONTAKTY NÁŠ TÝM
home

 

Pavlík byl na rehabilitaci v zahraničí a Michal má nový vozík !!!

Plány, která měla FOR JANE na rok 2011 jsou splněny !

Pavlík Spišák absolvoval rehabilitační pobyt v Piešťanech v centru ADELI. Rehabilitace v hodnotě 140 600 Kč, na kterou přispělo mnoho dárců (vše v sekci PODPORUJÍ NÁS) byla opět úspěšná a Pavlík se opět posunul dál, proti boji s jeho vážnou nemocí.

Maminka Ilona nám poslala krátkou a velmi potěšující SMS „Moc vám děkujeme, nikdy na vás nezapomene“.

Dalším, komu jsme v roce 2011 mohli pomoci byl Michal Javůrek. I to se podařilo. Na zakoupení vozíku od společnosti OTTO BOCK – Avantgarde T v hodnotě 52 875 , nemalou měrou opět přispělo KONTO BARIÉRY a společnost Agro Mohelno s.r.o.

Jsme šťastni, že se nám podařilo v roce 2011 opět splnit naše veškeré plány. Děkujeme všem dárcům a partnerům, kteří podpořili a podporují občanské sdružení FOR JANE a pomáhají tak handicapovaným lidem k životu „bez překážek“.

...........................................................................................................................................

Cíle FOR JANE v roce 2010 :

  1. Zakoupení aktivního invalidního vozíku a osobního automobilu upraveného na ruční řízení pro Janu Hanovou.
  2. Dosažení povědomí o sdružení FOR JANE a jeho pozitivní vnímání ve společnosti na Třebíčsku a širokém okolí.

18. 12. 2010 ve Zruči – Senci u Plzně si Jana mohla poprvé vyzkoušet nový vozík WOLTURNUS W5, který se vyráběl dva měsíce v Dánsku přímo Janě na míru.

Předání aktivního invalidního vozíku Janě Hanové ve společnosti OTTO BOCK ČR. Celková cena vozíku je 117.200 Kč s DPH

12. 3. 2011 ve Velkém Meziříčí v autosalonu Auto Dobrovolný s.r.o., mohla Jana poprvé vidět svůj nový automobil OPEL CORSA přizpůsobený k ručnímu řízení. Pro všechny to byl veliký zážitek, ale pro Janu asi ten nejneuvěřitelnější sen. Cena vozu včetně úprav je 331.200 Kč s DPH

Podařilo se nám splnit sny Jany a cíle sdružení FOR JANE a navázat úzkou spolupráci s Nadací Charty 77 – Konto Bariéry a Nadací ČEZ. Oba subjekty vnímají FOR JANE o.s. jako svoje partnery. Partnerství s nadacemi jsme uskutečnili během půlroční existence FOR JANE. Z toho nám jednoznačně vyplývá, že jsme společností vnímáni velice kladně a pozitivně.

Celý projekt FOR JANE může fungovat pouze za podpory soukromých subjektů a dárců.

Děkujeme všem našim partnerům, kteří podpořili a podporují občanské sdružení FOR JANE a pomáhájí tak handicapovaným lidem k životu „bez překážek“.

Tomáš Vostál

Předseda občanského sdružení FOR JANE

Vše o Janě Hanové a roku 2010 ve FOR JANE

 

<< zpět

 
Kopírování zde uveřejněných fotografií bez písemného svolení autora zakázáno! | 2010 Webhosting, webdesign - mcrai.eu
RELATIVE DESIGN | MICHAELA HASÍKOVÁ | mcRAI | VIA ALTA | Konto Bariéry | Nadace ČEZ